Велотріп з Косова в Соколівку (через Бабин): відео

Я дуже люблю катати мальовничі маршрути середньої складності, щоб і красу Карпат побачити і себе не вбити в «покатушці» — тобто максимум задоволення за мінімум фізичного навантаження). Один з таких маршрутів я вже описував раніше — Косів-Соколівка (через Бабин). Дорогою відкриваються чудові краєвиди на Сокільський хребет, гуцульські села Бабин та Соколівку з присілками.

Вчора я вирішив катнути його в реверсі для різноманітності  і зняти кілька відео для туристів та косівчан. Опис, фотозвіт та gps-трек маршруту.

Вид на Соколівку та хребет Сокільський

Вид на Бабин та хребет Сокільський

Вид з моста в Бабині — красиві гори, річка і скали

Якщо коротко порівняти аверс і реверс, то я так і не зміг визначити для себе який варіант кращий — кожен має свої плюси і мінуси:

  1. Аверс. Для мене з Бабина видався коротший підйом — тобто якось легше було їхати і підніматися з Бабина в Соколівку, але місцями є досить стрімкі відрізки на спусках з великим камінням на дорозі, де доводиться використовувати передні і задні гальма та їхати дуже обережно! Час — 1 година 20 хв.
  2. Реверс. Із Соколівки до Бабина я вчора довше і важче піднімався, але зате більш пологий спуск дозволяв включати режим «downhill» — раз на повороті летів через руль, але це тому, що було болото), але в загальному дорога краща (шутрована з невеликим камінням) і не така кам’яниста, більш плавна і ширша. Час — 1 година 40 хв.

Раджу спробувати обидва варіанти — не пожалкуєте!

P.S. Вже місяць катаю в шлемі, то в Косові і селах мене сприймають за якогось американця чи німця — діти кажуть мені «Hello, where are you from?» і біжать за ровером, а водії якось уважніше стараються мене об’їхати, приторможують, дуже старанно пропускають — від гріха подальше, хе-хе, так, що купуйте шлем!

Тарас Пасимок

2 коментарі до запису “Велотріп з Косова в Соколівку (через Бабин): відео”

  1. Іван

    А чого не зліпити всі куски в 1 відео, логічно поєлнане між собою з підписаною інформацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *